n w    w w w w
large small default

baner
Jesteś tutaj:   Strona Główna Skład
Skład PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wojciech Tonder   
wtorek, 22 lutego 2011 17:01

IRENEUSZ GOSZTYŁA

Wiceprezes Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego od początku jego powstania, prowodyr i organizator wielu klubowych przedsięwzięć. Wspina się od jedenastu lat, zimą i latem, w skałkach i w górach. W Tatrach zdecydowanie woli zimę. Miłośnik zimnych zimowych biwaków. Uwielbia pozaszlakowe wędrówki. Autor kilku nowych dróg w skałkach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Od zawsze opiekun klubowej strony www.jkw.pl. Ma na swym koncie już dwa wyjazdy w góry Tadżykistanu.

 

Zerawszan 2011 - Ireneusz Gosztyła Zerawszan 2011 - Ireneusz Gosztyła Zerawszan 2011 - Ireneusz Gosztyła

Pamir Zarewszan Expedition 2011

 

 

 

 

 

 

 ŁUKASZ ZIOŁA

Informatyk z zawodu, prywatnie miłośnik gór wszelakich, członek Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego. Wspina się od 3 lat w skałach, górach, zimą oraz latem. Mikst oraz lód to jego pasja, w której chce się rozwijać.

 

Zerawszan 2011 - Łukasz Zioła Zerawszan 2011 - Łukasz Zioła Zerawszan 2011 - Łukasz Zioła Zerawszan 2011 - Łukasz Zioła

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 WOJCIECH KARNAŚ

Niedoszły leśnik. Wspina się od 1999 roku. Już jako dziecko chciał „pracować” jako alpinista;) Swoje pierwsze kroki w skale stawiał na naszej Jurze. Późniejsze wyjazdy umożliwiły mu wspinanie między innymi na Islandii, w Austrii, Słowenii, Włoszech, Niemczech, Czechach, Słowacji oraz Szwajcarii. Ceni sobie różnorodność i urozmaicenie, jednak szczególnie polubił wspinanie sportowe i tradycyjne, we wszystkich rodzajach skał. W Tatrach ma na swoim koncie m.in. bardzo szybkie powtórzenia takich dróg jak Metallica IX+ na wschodniej ścianie Mnicha, czy Matrix IX na zachodniej ścianie Kościelca. Jest współautorem kilku nowych dróg na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Kiedyś członek Klubu Wysokogórskiego Gliwice, obecnie Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego, z którym jest związany od samego początku jego powstania. Współzałożyciel serwisu climb.pl. Posiada uprawnienia Instruktora Sportu UKFiS.

 

Zerawszan 2011 - Wojciech Karnaś Zerawszan 2011 - Wojciech Karnaś Zerawszan 2011 - Wojciech Karnaś Zerawszan 2011 - Wojciech Karnaś

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

KRZYSZTOF SORNAT

Studiuje na IV roku informatykę oraz matematykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestniczył w drugim rekonesansie w Tadżykistanie pod szyldem Pamir-Zerawszan Expedition 2008. Członek Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego. Swoją przygodę ze wspinaniem zaczął 6 lat temu na Jurze. Uwielbia wędrówki po Tatrach i wspinaczkę na lodospadach. Trenuje biegi długodystansowe.  4 razy zdobył tytuł Harpagana - za pokonanie 100 kilometrowej trasy w limicie czasu 24 godzin. Najlepszy wynik to 18:44h oraz 7 miejsce na 34 edycji rajdu.

Zerawszan 2011 - Krzysztof Sornat Zerawszan 2011 - Krzysztof Sornat Zerawszan 2011 - Krzysztof Sornat

 

 

 

 

 

 

 

 


Poprawiony: środa, 30 listopada 2011 10:21
 

Strony uczestników wyprawy

 Strona domowa Sierściuchów  Portal Górski JKW.PL