n w    w w w w
large small default

baner
Jesteś tutaj:   Strona Główna Rekonesans 2007
Skład 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wojciech Tonder   
środa, 08 lipca 2009 23:44

IRENEUSZ GOSZTYŁA

Wiceprezes Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego od początku jego powstania, prowodyr i organizator wielu klubowych przedsięwzięć. Wspina się od jedenastu lat, zimą i latem, w skałkach i w górach. W Tatrach zdecydowanie woli zimę. Miłośnik zimnych zimowych biwaków. Uwielbia pozaszlakowe wędrówki. Autor kilku nowych dróg w skałkach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Od zawsze opiekun klubowej strony www.jkw.pl.

 

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 


DOMINIKA KOWALEWSKA

Członek Założyciel Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego. Wspina się od jedenastu lat, w skałkach i w górach, zarówno zimą jak i latem. Lubi dzikie wędrówki poza utartymi szlakami. Brała udział w 2007 roku w pierwszej wyprawie eksploracyjnej w Zerawszan. Jej ulubiony rejon alpejski to Wysokie Taury. Więcej o jej przygodach i podróżach na stronie: Niezależne Góry i Podróże.

Wybrany obrazWybrany obrazWybrany obrazWybrany obraz

KRZYSZTOF SORNAT

Studiuje na III roku informatykę oraz matematykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestniczył w drugim rekonesansie w Tadżykistanie pod szyldem Pamir-Zerawszan Expedition 2008. Członek Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego. Wspina się od 5 lat, głównie na skałach Jury. Uwielbia wędrówki po Tatrach. Trenuje biegi długodystansowe.  4 razy zdobył tytuł Harpagana - za pokonanie 100 kilometrowej trasy w limicie czasu 24h. Najlepszy wynik to 18:44h oraz 7 miejsce na 34 edycji rajdu.

Krzysztof Sornat
Krzysztof Sornat Krzysztof Sornat
Krzysztof Sornat

 

 

 

 

 WOJCIECH TONDER

Częstochowian, z wykształcenia informatyk. Niegdyś członek Speleoklubu Częstochowa, a obecnie członek Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego. Wspina się od 7 lat począwszy od skałek w lecie (klasycznie i hakówka) i zimie (mikst i drytooling) po lodospady w Tatrach. Interesuje się także speleologią oraz narciarstwem.

Wojciech Tonder
Wojciech Tonder Wojtek Tonder

 

 

 

 

 MAŁGORZATA ŻUREK

Studentka Geologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Członek Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego. Najbardziej lubi dalekie wędrówki po górach - głównie Tatrach i to w nich czuje się najlepiej. Wspina się po skałach i chodzi po jaskiniach.

Małgorzata Żurek
Małgorzata Żurek Małgorzata Żurek
Małgorzata Żurek

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 października 2011 20:59
 

Strony uczestników wyprawy

 Strona domowa Sierściuchów  Portal Górski JKW.PL